Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Մրցույթի վերջնական հաղթողների անունները կհրապարակվեն մրցանակաբաշխության արարողության ժամանակ։

Առաջատարներ

Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան
Ալեքս Սերոբյան ք. Երևանի թիվ 8 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 8 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 45վ 253մլվ
Ավետ Առաքելյան ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 34վ 909մլվ
Արամ Խաչատրյան ք. Արտաշատի թիվ 3 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Արտաշատի թիվ 3 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 39վ 944մլվ
Բագրատ Արշակյան ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 20վ 280մլվ
Էլեն Ղազարյան «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ 5
Դպրոց «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ
Դասարան 5
Ժամանակ 23ր 40վ 115մլվ
Էրիկ Հարությունյան ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 7վ 784մլվ
Լիլիա Գիգոլյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 34վ 448մլվ
Մանե Սահակյան ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 29ր 34վ 251մլվ
Միասնիկ Ջհանգիրյան գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ 5
Դպրոց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 26ր 24վ 853մլվ
Սուրեն Գյագունց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ 5
Դպրոց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 11վ 909մլվ

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
41
Գարեգին Գյուրջյան գ. Ոսկեհատի մ/դ 5 23ր 41վ 490մլվ 60
Դպրոց գ. Ոսկեհատի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 23ր 41վ 490մլվ
42
Վիկա Դավթյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5 25ր 6վ 288մլվ 60
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 25ր 6վ 288մլվ
43
Միգել Արզանյան գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ 5 29ր 54վ 337մլվ 60
Դպրոց գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 29ր 54վ 337մլվ
44
Էլզա Ազիզյան ք. Երևանի թիվ 56 հմ/դ 5 34ր 18վ 61մլվ 60
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 56 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 18վ 61մլվ
45
Դայանա Բարսեղյան ք. Վարդենիսի թիվ 2 հմ/դ 5 38ր 25վ 480մլվ 60
Դպրոց ք. Վարդենիսի թիվ 2 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 38ր 25վ 480մլվ
46
Եվա Աբրահամյան ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ 5 38ր 26վ 427մլվ 60
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 38ր 26վ 427մլվ
47
Գրիգորի Ազարյան գ. Զագլիկի մ/դ 5 39ր 40վ 900մլվ 60
Դպրոց գ. Զագլիկի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 40վ 900մլվ
48
Արեն Շահվերդյան ք. Վանաձորի թիվ 2 հմ/դ 5 39ր 55վ 87մլվ 60
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 2 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 55վ 87մլվ
49
Նարեկ Հովհաննիսյան ք. Մեծամորի թիվ 1 հմ/դ 5 39ր 55վ 705մլվ 60
Դպրոց ք. Մեծամորի թիվ 1 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 55վ 705մլվ
50
Անուշ Աղամալյան ք. Ագարակի մ/դ 5 40ր 60
Դպրոց ք. Ագարակի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 40ր