Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն մրցանակաբաշխության արարողության ժամանակ:
Առաջատարների ցանկում կարող եք տեսնել յուրաքանչյուր տարիքային խմբի հավակնորդներին՝ ըստ այբբենական դասավորության։

Բողոքարկման փուլի արդյունքում առաջատարների ցանկում տեղի է ունեցել փոփոխություն:
Թոփ 10 հավակնորդների ցանկը համալրվել է նոր մասնակիցներով։

Առաջատարներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
1
Մկրտիչ Գաբրիելյան ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ. 5 24ր 19վ 527մլվ 70
Դպրոց ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Դասարան 5
Ժամանակ 24ր 19վ 527մլվ
2
Էդգար Գրիգորյան «Քվանտ» վարժարան 5 33ր 32վ 275մլվ 70
Դպրոց «Քվանտ» վարժարան
Դասարան 5
Ժամանակ 33ր 32վ 275մլվ
3
Հրայր Մուքոյան ք. Երևանի թիվ 158 հմ/դ 5 36ր 42վ 731մլվ 70
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 158 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 36ր 42վ 731մլվ
4
Գոռ Գրիգորյան ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ 5 19ր 22վ 790մլվ 68
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 19ր 22վ 790մլվ
5
Անի Պողոսյան ք. Մարտակերտի թիվ 1 մ/դ 5 36ր 13վ 564մլվ 68
Դպրոց ք. Մարտակերտի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 36ր 13վ 564մլվ
6
Մարիամ Ամիրջանյան ք. Երևանի թիվ 78 հմ/դ 5 39ր 21վ 93մլվ 68
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 78 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 21վ 93մլվ
7
Հրանուշ Գրիգորյան «Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց 5 31ր 43վ 860մլվ 67
Դպրոց «Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց
Դասարան 5
Ժամանակ 31ր 43վ 860մլվ
8
Սամվել Մխիթարյան գ. Ջրաշենի մ/դ 5 32ր 53վ 169մլվ 67
Դպրոց գ. Ջրաշենի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 53վ 169մլվ
9
Վեներա Չոբանյան ք. Նոր Հաճնի թիվ 4 հմ/դ 5 34ր 59վ 159մլվ 67
Դպրոց ք. Նոր Հաճնի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 59վ 159մլվ
10
Ալվինա Մաթևոսյան գ. Գեղաշենի մ/դ 5 38ր 46վ 965մլվ 67
Դպրոց գ. Գեղաշենի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 38ր 46վ 965մլվ
11
Սեդա Հակոբյան գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ 5 31ր 27վ 782մլվ 66
Դպրոց գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 31ր 27վ 782մլվ

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
52
Վարդան Գաբրիելյան գ. Պ. Սևակի մ/դ 5 24ր 25վ 585մլվ 60
Դպրոց գ. Պ. Սևակի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 24ր 25վ 585մլվ
53
Ալեն Ավագյան ք. Մասիսի թիվ 2 հմ/դ 5 25ր 389մլվ 60
Դպրոց ք. Մասիսի թիվ 2 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 25ր 389մլվ
54
Նելլի Սահակյան ք. Վանաձորի թիվ 18 մ/դ 5 31ր 21վ 937մլվ 60
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 18 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 31ր 21վ 937մլվ
55
Արինա Առաքելյան «Քվանտ» վարժարան 5 31ր 35վ 521մլվ 60
Դպրոց «Քվանտ» վարժարան
Դասարան 5
Ժամանակ 31ր 35վ 521մլվ
56
Թամարա Դիլանյան ք. Երևանի թիվ 164 հմ/դ 5 32ր 58վ 129մլվ 60
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 164 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 58վ 129մլվ
57
Հրաչ Պետրոսյան գ. Ազատեկի մ/դ 5 33ր 21վ 625մլվ 60
Դպրոց գ. Ազատեկի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 33ր 21վ 625մլվ
58
Լյուսի Հակոբյան ք. Երևանի թիվ 188 հմ/դ 5 34ր 29վ 749մլվ 60
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 188 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 29վ 749մլվ
59
Մանե Մանսուրյան ք. Երևանի թիվ 181 հմ/դ 5 35ր 12վ 597մլվ 60
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 181 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 12վ 597մլվ
60
Մանե Խաչատրյան ք. Երևանի թիվ 17 հմ/դ 5 38ր 13վ 10մլվ 60
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 17 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 38ր 13վ 10մլվ
61
Սուսաննա Թովմասյան գ. Շահումյանի մ/դ 5 38ր 14վ 609մլվ 60
Դպրոց գ. Շահումյանի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 38ր 14վ 609մլվ