Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Koreez 2023 մրցույթի հաղթողներ

Առաջատարներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
1
Լիլիթ Հովսեփյան ք. Երևանի թիվ 155 հմ/դ 5 27ր 25վ 448մլվ 70
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 155 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 25վ 448մլվ
2
Սևակ Ղազարյան ք. Հրազդանի թիվ 14 հմ/դ 5 26ր 47վ 52մլվ 69
Դպրոց ք. Հրազդանի թիվ 14 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 26ր 47վ 52մլվ
3
Կատրին Մեժլումյան ք. Գորիսի թիվ 1 ա/դ 5 27ր 13վ 76մլվ 68
Դպրոց ք. Գորիսի թիվ 1 ա/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 13վ 76մլվ
4
Արգիշտի Պետրոսյան ք. Ստեփանակերտի թիվ 10 հմ/դ 5 39ր 36վ 60մլվ 68
Դպրոց ք. Ստեփանակերտի թիվ 10 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 36վ 60մլվ
5
Գաբրիելա Կոգանյան ք. Երևանի թիվ 137 հմ/դ 5 22ր 58վ 838մլվ 67
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 137 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 22ր 58վ 838մլվ
6
Աստղիկ Ղարիբյան գ. Օձունի թիվ 2 մ/դ 5 23ր 46վ 138մլվ 67
Դպրոց գ. Օձունի թիվ 2 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 23ր 46վ 138մլվ
7
Գագիկ Ավագիմյան գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ 5 27ր 8վ 48մլվ 67
Դպրոց գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 8վ 48մլվ
8
Մանե Ղամբարյան ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ. 5 27ր 42վ 447մլվ 67
Դպրոց ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ.
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 42վ 447մլվ
9
Կարինա Քյարունց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ 5 27ր 42վ 515մլվ 67
Դպրոց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 42վ 515մլվ
10
Վահե Զաքարյան ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ 5 30ր 3վ 729մլվ 67
Դպրոց ք. Հրազդանի թիվ 2 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 30ր 3վ 729մլվ

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
11
Ագապե Գրիգորյան ք. Երևանի թիվ 140 հմ/դ 5 32ր 49վ 871մլվ 67
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 140 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 49վ 871մլվ
12
Միլենա Ջուլֆայան ք. Երևանի թիվ 120 հմ/դ 5 39ր 59վ 471մլվ 67
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 120 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 59վ 471մլվ
13
Յուրի Մաիլյան ք. Վանաձորի թիվ 16 հմ/դ 5 13ր 5վ 783մլվ 66
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 16 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 13ր 5վ 783մլվ
14
Էրիկ Մկրտչյան գ. Ագարակաձորի մ/դ 5 16ր 21վ 474մլվ 66
Դպրոց գ. Ագարակաձորի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 16ր 21վ 474մլվ
15
Ջոն Հարությունյան ք. Վանաձորի թիվ 16 հմ/դ 5 20ր 9վ 622մլվ 66
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 16 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 20ր 9վ 622մլվ
16
Մանե Թոխյան «Քվանտ» վարժարան 5 23ր 58վ 607մլվ 66
Դպրոց «Քվանտ» վարժարան
Դասարան 5
Ժամանակ 23ր 58վ 607մլվ
17
Մարի Աբովյան ք. Վանաձորի թիվ 24 մ/դ 5 28ր 16վ 278մլվ 66
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 24 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 28ր 16վ 278մլվ
18
Արսեն Վարդանյան «Ուսում-2» հանրակրթական դպրոց 5 32ր 55վ 166մլվ 66
Դպրոց «Ուսում-2» հանրակրթական դպրոց
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 55վ 166մլվ
19
Լուսելլա Մելիքյան ք. Երևանի թիվ 137 հմ/դ 5 32ր 55վ 564մլվ 66
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 137 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 55վ 564մլվ
20
Լուիզա Հայրապետյան ք. Վեդիի թիվ 2 հմ/դ 5 35ր 55վ 603մլվ 66
Դպրոց ք. Վեդիի թիվ 2 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 55վ 603մլվ