Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն մրցանակաբաշխության արարողության ժամանակ:
Առաջատարների ցանկում կարող եք տեսնել յուրաքանչյուր տարիքային խմբի հավակնորդներին՝ ըստ այբբենական դասավորության։

Բողոքարկման փուլի արդյունքում առաջատարների ցանկում տեղի է ունեցել փոփոխություն:
Թոփ 10 հավակնորդների ցանկը համալրվել է նոր մասնակիցներով։

Թոփ 10 հավակնորդներ

Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան
Ալվինա Մաթևոսյան գ. Գեղաշենի մ/դ 5
Դպրոց գ. Գեղաշենի մ/դ
Դասարան 5
Անի Պողոսյան ք. Մարտակերտի թիվ 1 մ/դ 5
Դպրոց ք. Մարտակերտի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Գոռ Գրիգորյան ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 147 հմ/դ
Դասարան 5
Էդգար Գրիգորյան «Քվանտ» վարժարան 5
Դպրոց «Քվանտ» վարժարան
Դասարան 5
Հրայր Մուքոյան ք. Երևանի թիվ 158 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 158 հմ/դ
Դասարան 5
Հրանուշ Գրիգորյան «Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց 5
Դպրոց «Էօրնեկեան» հանրակրթական դպրոց
Դասարան 5
Մարիամ Ամիրջանյան ք. Երևանի թիվ 78 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 78 հմ/դ
Դասարան 5
Մկրտիչ Գաբրիելյան ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ. 5
Դպրոց ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Դասարան 5
Սամվել Մխիթարյան գ. Ջրաշենի մ/դ 5
Դպրոց գ. Ջրաշենի մ/դ
Դասարան 5
Սեդա Հակոբյան գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ 5
Դպրոց գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ
Դասարան 5
Վեներա Չոբանյան ք. Նոր Հաճնի թիվ 4 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Նոր Հաճնի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
32
Մարի Ղազարյան ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ 5 37ր 9վ 367մլվ 63
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 37ր 9վ 367մլվ
33
Աննա Թորոսյան ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ 5 37ր 33վ 284մլվ 63
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 37ր 33վ 284մլվ
34
Սամվել Մեսրոպյան ք. Երևանի թիվ 38 հմ/դ 5 39ր 24վ 428մլվ 63
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 38 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 24վ 428մլվ
35
Դավիթ Պողոսյան գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ 5 29ր 35վ 28մլվ 62
Դպրոց գ. Քարակերտի թիվ 2 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 29ր 35վ 28մլվ
36
Միքայել Մկրտչյան ք. Սևանի թիվ 4 հմ/դ 5 29ր 48վ 958մլվ 62
Դպրոց ք. Սևանի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 29ր 48վ 958մլվ
37
Աիդա Յարմալոյան ք. Սպիտակի թիվ 8 մ/դ 5 30ր 31մլվ 62
Դպրոց ք. Սպիտակի թիվ 8 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 30ր 31մլվ
38
Հայկ Սարգսյան ք. Երևանի Խ. Աբովյանի անվ. ՀՊՄՀ-ի հմ/դ 5 32ր 13վ 203մլվ 62
Դպրոց ք. Երևանի Խ. Աբովյանի անվ. ՀՊՄՀ-ի հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 13վ 203մլվ
39
Վահե Նավասարդյան «Գլոբալ Բրիջ» կրթահամալիր 5 35ր 4վ 313մլվ 62
Դպրոց «Գլոբալ Բրիջ» կրթահամալիր
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 4վ 313մլվ
40
Անահիտ Ալավերդյան ք. Հրազդանի թիվ 11 հմ/դ 5 35ր 13վ 340մլվ 62
Դպրոց ք. Հրազդանի թիվ 11 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 13վ 340մլվ
41
Մարի Մանասյան ք. Սիսիանի թիվ 5 հմ/դ 5 35ր 51վ 25մլվ 62
Դպրոց ք. Սիսիանի թիվ 5 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 51վ 25մլվ