Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Մրցույթի վերջնական հաղթողների անունները կհրապարակվեն մրցանակաբաշխության արարողության ժամանակ։

Առաջատարներ

Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան
Ալեքս Սերոբյան ք. Երևանի թիվ 8 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 8 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 45վ 253մլվ
Ավետ Առաքելյան ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 34վ 909մլվ
Արամ Խաչատրյան ք. Արտաշատի թիվ 3 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Արտաշատի թիվ 3 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 39վ 944մլվ
Բագրատ Արշակյան ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 20վ 280մլվ
Էլեն Ղազարյան «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ 5
Դպրոց «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ
Դասարան 5
Ժամանակ 23ր 40վ 115մլվ
Էրիկ Հարությունյան ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 7վ 784մլվ
Լիլիա Գիգոլյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 34վ 448մլվ
Մանե Սահակյան ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 29ր 34վ 251մլվ
Միասնիկ Ջհանգիրյան գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ 5
Դպրոց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 26ր 24վ 853մլվ
Սուրեն Գյագունց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ 5
Դպրոց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 11վ 909մլվ

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
31
Վահե Կարապետյան ք. Մարտունու թիվ 2 հմ/դ 5 33ր 31վ 948մլվ 61
Դպրոց ք. Մարտունու թիվ 2 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 33ր 31վ 948մլվ
32
Արամ Միքայելյան ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ 5 33ր 49վ 282մլվ 61
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 33ր 49վ 282մլվ
33
Անի Հակոբյան ք. Երևանի թիվ 51 հմ/դ 5 35ր 10վ 90մլվ 61
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 51 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 10վ 90մլվ
34
Մանյա Թադևոսյան գ. Աղավնատան մ/դ 5 36ր 17վ 244մլվ 61
Դպրոց գ. Աղավնատան մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 36ր 17վ 244մլվ
35
Գայանե Բաղրամյան ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ 5 37ր 17վ 548մլվ 61
Դպրոց ք. Վաղարշապատի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 37ր 17վ 548մլվ
36
Սոնա Սարգսյան ք. Կապանի թիվ 7 հմ/դ 5 38ր 37վ 165մլվ 61
Դպրոց ք. Կապանի թիվ 7 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 38ր 37վ 165մլվ
37
Անի Ղարիբյան ք. Գավառի թիվ 8 մ/դ 5 38ր 57վ 318մլվ 61
Դպրոց ք. Գավառի թիվ 8 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 38ր 57վ 318մլվ
38
Անուշ Խատունովա ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ 5 39ր 8վ 392մլվ 61
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 8վ 392մլվ
39
Մարիա Դանոյան ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ 5 40ր 61
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 89 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 40ր
40
Աշոտ Փանոսյան ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ. 5 20ր 51վ 874մլվ 60
Դպրոց ք. Գյումրու «Ֆոտոն» վարժ.
Դասարան 5
Ժամանակ 20ր 51վ 874մլվ