Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն մրցանակաբաշխության արարողության ժամանակ:
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ․ առաջատարների ցանկում ԹՈՓ-10 հավակնորդները դասավորված են պատահական հաջորդականությամբ։

Բողոքարկման փուլի արդյունքում առաջատարների ցանկում տեղի է ունեցել փոփոխություն: Թոփ 10 հավակնորդների ցանկը համալրվել է նոր մասնակիցներով։

Առաջատարներ

Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան
Անահիտ Ասատրյան ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ. 5
Դպրոց ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ.
Դասարան 5
Անահիտ Անթանեսյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Անի Ճուզուրյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Առնո Ալանյան «Ուսում-2» հանրակրթական դպրոց 5
Դպրոց «Ուսում-2» հանրակրթական դպրոց
Դասարան 5
Արեգ Թորոսյան «Շիրակացու» ճեմարան 5
Դպրոց «Շիրակացու» ճեմարան
Դասարան 5
Արեն Թունյան գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ 5
Դպրոց գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ
Դասարան 5
Ինեսսա Պետրոսյան ք. Երևանի թիվ 176 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 176 հմ/դ
Դասարան 5
Միլենա Սաֆարյան ք. Երևանի թիվ 21 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 21 հմ/դ
Դասարան 5
Նանե Աբրահամյան ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ. 5
Դպրոց ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ.
Դասարան 5
Ռաֆայել Օհանով ք. Երևանի «Էլիտա» դպրոց 5
Դպրոց ք. Երևանի «Էլիտա» դպրոց
Դասարան 5
Սոնա Հարությունյան ք. Երևանի թիվ 66 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 66 հմ/դ
Դասարան 5

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
22
Դավիթ Սաֆարյան գ. Ախուրյանի թիվ 1 հմ/դ 5 20ր 17վ 71մլվ 64
Դպրոց գ. Ախուրյանի թիվ 1 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 20ր 17վ 71մլվ
23
Լյուսի Փիլոյան ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ 5 27ր 7վ 256մլվ 64
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 7վ 256մլվ
24
Գոռ Գրիգորյան ք. Վանաձորի թիվ 3 հմ/դ 5 29ր 51վ 962մլվ 64
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 3 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 29ր 51վ 962մլվ
25
Վահան Մխիթարյան գ. Ախուրյանի թիվ 1 հմ/դ 5 36ր 29վ 818մլվ 64
Դպրոց գ. Ախուրյանի թիվ 1 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 36ր 29վ 818մլվ
26
Մերի Հարությունյան ք. Երևանի թիվ 129 հմ/դ 5 40ր 64
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 129 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 40ր
27
Մերի Հոսյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5 9ր 37վ 393մլվ 63
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 9ր 37վ 393մլվ
28
Սոնա Գալստյան ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ 5 40ր 63
Դպրոց ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 40ր
29
Վեներա Ղազարյան ք. Ալավերդու թիվ 2 հմ/դ 5 18ր 47վ 527մլվ 62
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 2 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 18ր 47վ 527մլվ
30
Նանե Ավետիսյան «Գլոբալ Բրիջ» կրթահամալիր 5 22ր 49վ 254մլվ 62
Դպրոց «Գլոբալ Բրիջ» կրթահամալիր
Դասարան 5
Ժամանակ 22ր 49վ 254մլվ
31
Գևորգ Թանգամյան գ. Ոսկեհատի մ/դ 5 24ր 23վ 85մլվ 62
Դպրոց գ. Ոսկեհատի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 24ր 23վ 85մլվ