Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Մրցույթի վերջնական հաղթողների անունները կհրապարակվեն մրցանակաբաշխության արարողության ժամանակ։

Առաջատարներ

Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան
Ալեքս Սերոբյան ք. Երևանի թիվ 8 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 8 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 45վ 253մլվ
Ավետ Առաքելյան ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Մասիսի թիվ 1 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 34վ 909մլվ
Արամ Խաչատրյան ք. Արտաշատի թիվ 3 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Արտաշատի թիվ 3 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 39վ 944մլվ
Բագրատ Արշակյան ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Վաղարշապատի թիվ 6 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 20վ 280մլվ
Էլեն Ղազարյան «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ 5
Դպրոց «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ
Դասարան 5
Ժամանակ 23ր 40վ 115մլվ
Էրիկ Հարությունյան ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Հրազդանի թիվ 8 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 39ր 7վ 784մլվ
Լիլիա Գիգոլյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 34վ 448մլվ
Մանե Սահակյան ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 135 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 29ր 34վ 251մլվ
Միասնիկ Ջհանգիրյան գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ 5
Դպրոց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 26ր 24վ 853մլվ
Սուրեն Գյագունց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ 5
Դպրոց գ. Տեղի թիվ 1 մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 11վ 909մլվ

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
11
Մարի Գասպարյան գ. Աշոցքի մ/դ 5 35ր 2վ 339մլվ 66
Դպրոց գ. Աշոցքի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 35ր 2վ 339մլվ
12
Հայկ Խաչիկյան գ. Այրումի Հ.Մալինյանի անվ. մ/դ 5 36ր 29վ 221մլվ 66
Դպրոց գ. Այրումի Հ.Մալինյանի անվ. մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 36ր 29վ 221մլվ
13
Արեն Անտոնյան ք. Չարենցավանի թիվ 6 հմ/դ 5 40ր 66
Դպրոց ք. Չարենցավանի թիվ 6 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 40ր
14
Մարիամ Մկրտչյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5 32ր 27վ 445մլվ 65
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 27վ 445մլվ
15
Արամ Թադևոսյան ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ 5 18ր 8վ 280մլվ 64
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 18ր 8վ 280մլվ
16
Կարեն Ծառուկյան ք. Երևանի թիվ 151 հմ/դ 5 27ր 46վ 940մլվ 64
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 151 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 27ր 46վ 940մլվ
17
Մինաս Վարդանյան ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ 5 32ր 43վ 220մլվ 64
Դպրոց ք. Վանաձորի թիվ 4 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 32ր 43վ 220մլվ
18
Դավիթ Աղաբեկյան «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ 5 37ր 56վ 800մլվ 64
Դպրոց «Հայ-չինական բարեկամության դպրոց» հիմնադրամ
Դասարան 5
Ժամանակ 37ր 56վ 800մլվ
19
Լինա Արամյան գ. Արմավիրի մ/դ 5 17ր 21վ 897մլվ 63
Դպրոց գ. Արմավիրի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 17ր 21վ 897մլվ
20
Նարե Տիտանյան ք. Երևանի թիվ 11 հմ/դ 5 22ր 13վ 143մլվ 63
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 11 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 22ր 13վ 143մլվ