Եզրափակիչ փուլի արդյունքներ

Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն մրցանակաբաշխության արարողության ժամանակ:
ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅՈՒՆ․ առաջատարների ցանկում ԹՈՓ-10 հավակնորդները դասավորված են պատահական հաջորդականությամբ։

Բողոքարկման փուլի արդյունքում առաջատարների ցանկում տեղի է ունեցել փոփոխություն: Թոփ 10 հավակնորդների ցանկը համալրվել է նոր մասնակիցներով։

Առաջատարներ

Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան
Անահիտ Ասատրյան ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ. 5
Դպրոց ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ.
Դասարան 5
Անահիտ Անթանեսյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Անի Ճուզուրյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Առնո Ալանյան «Ուսում-2» հանրակրթական դպրոց 5
Դպրոց «Ուսում-2» հանրակրթական դպրոց
Դասարան 5
Արեգ Թորոսյան «Շիրակացու» ճեմարան 5
Դպրոց «Շիրակացու» ճեմարան
Դասարան 5
Արեն Թունյան գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ 5
Դպրոց գ. Խնձորեսկի Գարեգին Սևունցի մ/դ
Դասարան 5
Ինեսսա Պետրոսյան ք. Երևանի թիվ 176 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 176 հմ/դ
Դասարան 5
Միլենա Սաֆարյան ք. Երևանի թիվ 21 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 21 հմ/դ
Դասարան 5
Նանե Աբրահամյան ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ. 5
Դպրոց ք. Երևանի Հ. Կոջոյանի անվ. կրթ.
Դասարան 5
Ռաֆայել Օհանով ք. Երևանի «Էլիտա» դպրոց 5
Դպրոց ք. Երևանի «Էլիտա» դպրոց
Դասարան 5
Սոնա Հարությունյան ք. Երևանի թիվ 66 հմ/դ 5
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 66 հմ/դ
Դասարան 5

Եզրափակչի մասնակիցներ

Դիրք Անուն Ազգանուն Դպրոց Դասարան Ժամանակ Միավոր
12
Մանե Մելքումյան ք. Բերդի թիվ 3 հմ/դ 5 15ր 51վ 914մլվ 65
Դպրոց ք. Բերդի թիվ 3 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 15ր 51վ 914մլվ
13
Մարգարիտ Շաքարյան ք. Մեծամորի թիվ 1 հմ/դ 5 23ր 57վ 787մլվ 65
Դպրոց ք. Մեծամորի թիվ 1 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 23ր 57վ 787մլվ
14
Վահան Վահանյան ք. Երևանի թիվ 69 հմ/դ 5 24ր 51վ 387մլվ 65
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 69 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 24ր 51վ 387մլվ
15
Սուսաննա Խաչատրյան գ. Վ.Արտաշատի մ/դ 5 28ր 7վ 343մլվ 65
Դպրոց գ. Վ.Արտաշատի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 28ր 7վ 343մլվ
16
Եվա Հովհաննիսյան ք. Երևանի թիվ 33 հմ/դ 5 31ր 29վ 728մլվ 65
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 33 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 31ր 29վ 728մլվ
17
Նինա Թանգամյան գ. Ոսկեհատի մ/դ 5 33ր 5վ 815մլվ 65
Դպրոց գ. Ոսկեհատի մ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 33ր 5վ 815մլվ
18
Ջիվան Գասպարյան ք. Երևանի թիվ 151 հմ/դ 5 34ր 12վ 209մլվ 65
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 151 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 34ր 12վ 209մլվ
19
Արման Թադևոսյան ք. Երևանի թիվ 22 հմ/դ 5 37ր 47վ 769մլվ 65
Դպրոց ք. Երևանի թիվ 22 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 37ր 47վ 769մլվ
20
Ռուսլան Մոսինյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5 7ր 58վ 671մլվ 64
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 7ր 58վ 671մլվ
21
Անահիտ Անթանեսյան ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ 5 15ր 21վ 451մլվ 64
Դպրոց ք. Ալավերդու թիվ 12 հմ/դ
Դասարան 5
Ժամանակ 15ր 21վ 451մլվ